801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 78510 - 221 - FRAHUEZ

Alpe d'Huez - Alpe D'huez - Apartamenty Alpe D Huez

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta chroniona jest przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 
Uczestnicy
Dorośli
Dzieci (0-2 lat)
Dzieci (2-6 lat)
Dzieci (6-12 lat)

Dane uczestników wycieczkiW polu powyżej prosimy o dokładne podanie danych osobowych wszystkich uczestników imprezy: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon oraz email osoby zamawiającej.

Do Rezerwacji chcą dodać:
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości.
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych jest dodatkowo płatne.

Ważne informacje do rezerwacji
Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Hoteliada.pl
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
wyślij rezerwacje
UWAGA! Ta wycieczka posiada w cenie SKIPASS

Region narciarski:
Alpe d'Huez leży w przeważającej części na południowych lub południowo-zachodnich zboczach, co gwarantuje wiele dni słonecznych. Teren narciarski (1120-3330 m) posiada 237 km tras narciarskich i 82 wyciągi, z których 80% leży powyżej granicy 1800 m. Dzięki temu teren ten jest szczególnie pewny śniegowo. Najbardziej spektakularna, czarna trasa "Sarenne" zaczyna się na lodowcu Sarenne i przechodzi przez tunel do przedniej strony Pic Blanc. Stamtąd chyli się stromo w dół doliny. Trasa mierząca 16 km jest jedną z najdłuższych w Europie. Jednak tylko wybitnym narciarzom możemy polecić 3-kilometrowy odcinek tej trasy, czyli zjazd "Tunnel" z Pic Blanc. Początkujący znajdą idealne wyciągi do ćwiczeń na skraju Alpe d'Huez i Vaujany.
Snowboardziści natomiast mogą korzystać z funparku na lodowcu Sarenne, polecamy go jednak tylko zaawansowanym. Dwa pozostałe funparki są już łatwiejsze. Karnet narciarski ważny jest dodatkowo w Les 2 Alpes (220 km) przez 2 dni oraz po jednym dniu w Serre-Chevalier (250 km), Sestriere (400 km) i Puy St. Vincent (67 km). Oznacza to, że macie Państwo wybór spośród 1200 km tras narciarskich! Ponadto karnet narciarski „Visalp“ uprawnia do bezpłatnego korzystania z basenów w Vaujany i Alpe d'Huez. Oprócz tego mogą Państwo korzystać z lodowiska i Palais du Sports, a także z nocnej jazdy na nartach, sankach oraz z narciarstwa biegowego.

Apartamenty Alpe d'Huez

Położenie:
Apartamenty położone w różnych częśćiach miejscowości Alpe d'Huez, w bliskiej odległości od stoków oraz sklepów.

Apartamenty:
- Studio 2-osobowe - składa się z pokoju dziennego z sofą 2 osobową, aneksu kuchennego który jest w pełni wyposażony, łazienki.
- Studio 3-osobowe - składa się z pokoju dziennego z sofą 2 osobową oraz łóżka 1 osobowego, aneksu kuchennego który jest w pełni wyposażony, łazienki.
- Studio 4-osobowe - składa się z pokoju dziennego z sofą 2 osobową, łóżka piętrowego 2 holu lub dodatkowej sofy 2 osobowej w pokoju dziennym, aneksu kuchennego który jest w pełni wyposażony, łazienki.
- Apartament 4-osobowy - składa się z pokoju dziennego z sofą 2 osobową, sypialni 2 osobowej aneksu kuchennego który jest w pełni wyposażony, łazienki.
- Apartament 6-osobowy - składa się z pokoju dziennego z sofą 2 osobową, łóżka piętrowego w holu, sypialni 2 osobowej aneksu kuchennego który jest w pełni wyposażony, łazienki.

Ważne:

Rodzaj i rozkład łóżek może sie różnić w opisie.

Wyżywienie:

OV - we własnych zakresie.

Karnet narciarski:

6-dniowy karnet Alpe d Huez we wszystkich dostępnych terminach oraz 6-dniowy skipass Grand Galaxy w terminach 22.12.2018-05.04.2019, który umożliwia 1 dniową jazdę w takich ośrodkach jak Serre Chevalier, Puy Saint Vincent, Montgenevre + 2 dni Les Deux Alpes.

Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym:
- Zakwaterowanie,
- Ubezpieczenie KL i NNW,
- Karnet narciarski zgodnie z ofertą,
- Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera - oferta z dojazdem własnym:

- Kosztu dojazdów,
- Wydatków własnych,
- Wyżywienia,
- Opieki rezydenta,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Opłaty klimatycznej ok. 5,60-17,50 EUR/tydzień/osoba dorosła, osoby do lat 18 są zwolnione z opłaty,
- Kaucji zwrotnej 300 EUR/studio lub apartament,
- Bielizny pościelowej, ręczników - we własnym zakresie,
- Ubezpieczenia SKI (płatne opcjonalnie),
- Świadczeń niezawartych w ofercie.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE ALPE D'HUEZ


W malowniczym masywie górskim Grandes Rousses leży Alpe d'Huez, które stało się jednym z najbardziej znanych etapów rajdu Tour de France. Region ten słynie nie tylko z Tour de France - tutaj miały miejsce Igrzyska Olimpijskie w roku 1968 w Grenoble. Teren narciarski zaliczany do 10 najlepszych na świecie. Słoneczne i pewne śniegowo stoki na wysokości do 3.330 m, nieograniczone możliwości zjazdów w głębokim śniegu i świetne snowparki.

Z malowniczej wioski górskiej Vaujany dotrzecie Państwo w ciągu kilku minut do terenu narciarskiego położonego na wysokości 2.800 m. Alpe d'Huez / Vaujany- nie tylko dla miłośników Tour de France! Pierwotnie górska osada, która jest usytowana pośród nienaruszonej przyrody, łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Idylliczna miejscowość ze swoimi krętymi uliczkami jest położona u stóp szczytu górskiego i przyciąga szczególnie rodziny. Zapora z elektrownią wodną czyni Vaujany jedną z najbogatszych miejscowości Francji.

Do dyspozycji gondola, duży park wodny ze strefą wellness, tor do łyżwiarstwa biegowego i bezpłatne garaże podziemne. Poszczególne części miejscowości, znajdujące się na różnych poziomach, połączone są nowoczesnymi ruchomymi schodami. Obraz miejscowości Vaujany dopełniają liczne restauracje, pizzerie i bary. Po drugiej stronie góry na wysokości 1.860 m leży Alpe d'Huez oferujące niepowtarzalne widoki. Liczne sklepy i butiki zapraszają na owocne zakupy, a przytulne kawiarnie i bary dają dodatkowe możliwości spędzania wolnego czasu.


więcej ofert na narty >>
oferty na narty Alpe d'Heuz z dojazdem własnym >>
oferty na narty Alpe d'Heuz z dojazdem autokarowym >>
oferty na narty Alpe d'Heuz z dojazdem samolotem >>

INFORMACJE NARCIARSKIE ALPE D'HUEZ
Wyciągi i trasy narciarskie


Region narciarski Alpe d'Huez leży w przeważającej części na południowych lub południowo-zachodnich zboczach, co gwarantuje wiele dni słonecznych. Teren narciarski (1120-3330 m) posiada 237 km tras narciarskich i 82 wyciągi, z których 80% leży powyżej granicy 1800 m. Dzięki temu teren ten jest szczególnie pewny śniegowo. Najbardziej spektakularna, czarna trasa "Sarenne" zaczyna się na lodowcu Sarenne i przechodzi przez tunel do przedniej strony Pic Blanc. Stamtąd chyli się stromo w dół doliny. Trasa mierząca 16 km jest jedną z najdłuższych w Europie. Jednak tylko wybitnym narciarzom możemy polecić 3-kilometrowy odcinek tej trasy, czyli zjazd "Tunnel" z Pic Blanc. Początkujący znajdą idealne wyciągi do ćwiczeń na skraju Alpe d'Huez i Vaujany.

Snowboardziści natomiast mogą korzystać z funparku na lodowcu Sarenne, polecamy go jednak tylko zaawansowanym. Dwa pozostałe funparki są już łatwiejsze. Karnet narciarski ważny jest dodatkowo w Les 2 Alpes (220 km) przez 2 dni oraz po jednym dniu w Serre-Chevalier (250 km), Sestrière (400 km) i Puy St. Vincent (67 km). Oznacza to, że macie Państwo wybór spośród 1200 km tras narciarskich! Ponadto karnet narciarski „Visalp“ uprawnia do bezpłatnego korzystania z basenów w Vaujany i Alpe d'Huez. Oprócz tego mogą Państwo korzystać z lodowiska i Palais du Sports, a także z nocnej jazdy na nartach, sankach oraz z narciarstwa biegowego.

Tereny narciarskie: Alpe d´Huez - 1.120 - 3.330 m n.p.m.

Trasy narciarskie: 237 km tras narciarskich Alpe d'Huez

Trasy zielone/niebieskie: 99 km
Trasy czerwone: 71 km
Trasy czarne: 67 km

Wyciągi: 82 w Alpe d'Huez

Wyciągi krzesełkowe: 41
Wyciągi orczykowe: 25
Kolejki linowe: 16

Rozrywka po nartach

W Vaujany o odprężenie po dniu na stoku zadba park wodny "Espace Loisi" ze zjeżdżalnią, sauną, spa, łaźnią parową oraz studiem fitness. Oprócz tego do dyspozycji jest lodowisko, na którym raz w tygodniu odbywa się dyskoteka. Alpe d’Huez ma w ofercie cztery dyskoteki oraz liczne bary i kawiarnie, w których można bawić się do białego rana. Po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się w „Avalanche Bar“ albo „Tavern“, w których regularnie można posłuchać muzyki na żywo. Potańczyć można natomiast w bardzo popularnych klubach „L’Igloo“ i „The Stage One“. Ale nie tylko nocą dzieje się tu tak wiele!

Na turystów czekają różnorodne atrakcje:
- eisrallye
- skidooing
- wędrówki w rakietach śnieżnych
- wędrówki po szlakach czy jazda na sankach

W hali sportowej Palais des Sports w Alpe d'Huez można skorzystać z całej palety dyscyplin sportowych. Szczególną atrakcją dla miłośników wrażeń będzie na pewno wspinaczka po stromej, wysokiej na 200 m ścianie w Gorges de Sarenne!

KARNETY NARCIARSKIE W ALPE D'HUEZCENY ZA 6 DNI (W EURO) Dorośli (13-64) Dzieci (5-12 lat) Seniorzy (65-71)
01.12.2018-27.04.2019
272 215 232

Uwagi: Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO ALPE D'HUEZ


Dojazd koleją: Grenoble (ok. 55 km)

Dojazd samochodem z lotniska: Grenoble (ok. 90 km), Chambery (ok. 120 km), Lyon (ok. 140 km), Genewa (ok. 200 km), Turyn (ok. 200 km)


Mapa narciarska regionu Alpe d'HuezŹródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij

Zdjęcia z hotelu: Alpe d'Huez - Alpe D'huez - Apartamenty Alpe D Huez

Traveliada last minute do Alpe d'Huez - Alpe D'huez - Apartamenty Alpe D Huez
Traveliada na raty do Alpe d'Huez - Alpe D'huez - Apartamenty Alpe D Huez

Położenie hotelu: Alpe d'Huez - Alpe D'huez - Apartamenty Alpe D Huez

NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.hoteliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.