801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 109292 - 221 - AUSMARIDL

Mariandl Dependance

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta chroniona jest przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 
Uczestnicy
Dorośli
Dzieci (0-2 lat)
Dzieci (2-6 lat)
Dzieci (6-12 lat)

Dane uczestników wycieczkiW polu powyżej prosimy o dokładne podanie danych osobowych wszystkich uczestników imprezy: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon oraz email osoby zamawiającej.

Do Rezerwacji chcą dodać:
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości.
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych jest dodatkowo płatne.

Ważne informacje do rezerwacji
Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Hoteliada.pl
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
wyślij rezerwacje
Europa Sport Region:
w Kraju Salzburskim – to jeden z najsłynniejszych i najbardziej lubianych w Europie rejonów narciarskich. Zlokalizowany jest w pięknej dolinie jeziora Zeller See, u podnóża malowniczych szczytów Schmittenhohe i Kitzsteinhorn, pomiędzy miejscowościami Zell am See (758 m n.p.m), Kaprun (786 m n.p.m) i Schuttdorf. Stoki Lodowca Kitzsteinhorn (3025 m n.p.m.) zapewniają rewelacyjne warunki narciarskie, nawet latem. Narciarze na każdym stopniu zaawansowania znajdą stoki dla siebie! Komunikacje zapewnia sieć ski busów. Europa Sport Region cieszy się wielkim powodzeniem wśród Polaków. Zell am See nazywane jest niekiedy w żartach zimową stolicą Polski. Dodatkową atrakcją są ładne trasy dla narciarzy biegowych położone nad jeziorem, kryte lodowisko w Zell am See, lodowiska na zamarzniętym jeziorze, oświetlony w nocy tor saneczkowy oraz nowoczesny kompleks basenów Optimum w Kaprun. Ponadto wieczorem zapraszają liczne restauracje, nocne kluby, dyskoteki, bary i lokalne karczmy ze wspaniałym austriackim piwem.

Apartamenty Mariandl / Dependence  **:

Położenie:
na wysokości ok. 785 m n.p.m., w centrum miasteczka Piesendorf, w regionie Europa Sport Region (Ziemia Salzburska). Do najbliższych wyciągów i tras narciarskich Kaprun-Maiskogel ok. 7 km, do wyciągu Areitbahn (Schmittenhohe) ok. 10 km, do Lodowca Kitzsteinhorn ok. 15 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 200 m od budynku. Apartamenty znajdują się w budynku głównym Mariandl lub w budynkach dependance w Piesendorf do ok. 2,5 km od głównego.

Wyposażenie:
bar/pub, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking. Internet: tak (gratis). Karty kredytowe: nie.

Zakwaterowanie:
Apartament „mono” 3-osobowy ( ok. 25 m2) składa się z pokoju dziennego z miejscem do spania dla 3 os., aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC,  TV, radio. Część apartamentów posiada balkon.
Apartament „bilo” 2/4-osobowy (ok. 27-37 m2) składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym oraz pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC,  TV, radio. Część apartamentów posiada balkon.
Apartament „trilo” 4/5-osobowy (ok. 40 m2) składa się z dwóch sypialni z łóżkami podwójnymi oraz pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC,  TV, radio. Część apartamentów posiada balkon.

Wyżywienie:
OV - we własnym zakresie

Cena zawiera:
przejazd autokarem (nie dotyczy dojazdu własnego), noclegi, ubezpieczenie KL, NW, KR i bagażu, opiekę austriackiego kontrahenta, prąd, wodę, ogrzewanie, bieliznę pościelową, TV.

Cena nie zawiera:
ubezpieczenia SKI (ok. 35zł/os.), karnetu free ski, kaucji zwrotnej 60 euro/MONO i BILO i 70 euro/TRILO, sprzątania końcowego 50 euro/tydz. (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić), opłaty klimatycznej 1,20 euro/dzień/os., kaucji zwrotnej 100 Euro.

Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE EUROPA SPORT REGION


Europa Sport Region w Kraju Salzburskim – to jeden z najsłynniejszych i najbardziej lubianych w Europie rejonów narciarskich. Zlokalizowany jest w pięknej dolinie jeziora Zeller See, u podnóża malowniczych szczytów Schmittenhohe i Kitzsteinhorn, pomiędzy miejscowościami Zell am See (758 m n.p.m), Kaprun (786 m n.p.m) i Schuttdorf. Stoki Lodowca Kitzsteinhorn (3025 m n.p.m.) zapewniają rewelacyjne warunki narciarskie, nawet latem. Narciarze na każdym stopniu zaawansowania znajdą stoki dla siebie! Komunikacje zapewnia sieć ski busów.

Europa Sport Region cieszy się wielkim powodzeniem wśród Polaków. Zell am See nazywane jest niekiedy w żartach zimową stolicą Polski. Dodatkową atrakcją są ładne trasy dla narciarzy biegowych położone nad jeziorem, kryte lodowisko w Zell am See, lodowiska na zamarzniętym jeziorze, oświetlony w nocy tor saneczkowy oraz nowoczesny kompleks basenów Optimum w Kaprun. Ponadto wieczorem zapraszają liczne restauracje, nocne kluby, dyskoteki, bary i lokalne karczmy ze wspaniałym austriackim piwem.
INFORMACJE NARCIARSKIE EUROPA SPORTREGION
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Schmittenhohe, Maiskogel, Lodowiec Kitzsteinhorn - 557 - 3203 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 135 km tras

Trasy łatwe: 50 km
Trasy średnie: 65 km
Trasy trudne: 20 km

Wyciągi: 54 wyciągów

Wyciągi gondolowe: 8 gondoli
Wyciągi krzesełkowe: 15 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 30 orczyków
Kolejki linowe: 1 kolejka linowa


KARNETY NARCIARSKIE W EUROPA SPORTREGIONCENY ZA 6 DNI "Zell am See-Kaprun" (W EURO) Dorośli Dzieci Młodzież
30.11.- 22.12.2018
23.03.-28.4.2019
233116
174
23.12.-22.03.2019 260
130
195

Uwagi: Keycard: 2 euro
Dzieci: urodzone 2000-2009 r Młodzież: urodzona 1997 - 1999 r Dzieci urodzone w 2009 i młodsze bezpłatnie w towarzystwie rodziców/opiekunów. Dzieci i młodzież - wymagana legitymacja szkolna.
Uwaga! Informacje i ceny karnetów nie stanowią oferty handlowej.


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO EUROPA SPORTREGION


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg, przed Salzburgiem zjazd numer 297 na Wals, przejazd przez kawałek Niemiec Weisbach B1 i dalej już na B178 skręt w prawo na B311 i dalej Lofer, Atzing do Zell am See, Kaprun. Razem ok. 760 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 3/E55 na Czeskie Budziejowice i dalej A7 na Linz i zjazd na A1 autostradą kierunek na Salzburg, dalej jw. Razem ok. 615 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Salzburg ok. 80 km, Innsbruck ok. 155 km, Monachium ok. 155 km.


Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij

Zdjęcia z hotelu: Mariandl Dependance

Traveliada last minute do Mariandl Dependance
Traveliada na raty do Mariandl Dependance

Położenie hotelu: Mariandl Dependance

NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.hoteliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.