801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt


Odwiedź Maltę z Traveliada.pl

 Malta to modny ostatnio i tani kierunek podróży. Najmniejszy kraj Unii Europejskiej położony na wyspie na Morzu Śródziemnym. 

Matla – od kilku lat ulubiony kierunek wakacyjny Polaków. Ta dawna kolonia brytyjska słynie ze szkół języka angielskiego, wspaniałych zbytków i prawdziwie międzynarodowej atmosfery. 

Najlepszy czas podróży na Maltę zależy od indywidualnych zainteresowań. Kto jedzie na wyspy maltańskie, aby kąpać się w morzu i opalać, powinien wybrać miesiące letnie od czerwca do września, kiedy woda w morzu ma przyjemną temperaturę. Miłośnicy wędrówek i turyści interesujący się licznymi atrakcjami Malty zrobią najlepiej planując wyjazd na wiosnę albo jesień, kiedy nie jest zbyt gorąco. Dla wielu turystów najlepszą porą na wizytę na Malcie jest wiosna, kiedy przyroda budzi się ze snu i wszystko zaczyna zielenić się i kwitnąć. Z kolei dla żeglarzy najbardziej odpowiednią porą będą miesiące od maja do listopada. 

Malta jest doskonała na weekendowy wypad czyli tak zwany city break. 
Oferty na pobyty 3 dniowe znajdziecie Państwo tutaj: weekend na Malcie
Oferty tygodniowe do zarezerwowania tutaj: wczasy na Malcie

 
Opublikowane na stronach www.hoteliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.