801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt


Nurkowanie na Teneryfie z Traveliada.pl


Nurkowanie z polskojęzycznym instruktorem na wyspach kanaryjskich. Nurkowanie na Teneryfie. Rabaty dla osób kupujących pakiet w Traveliada.pl na nurkowanie na Teneryfie.

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Polskim Centrum Nurkowym na Teneryfie.

Od teraz, na klientów Traveliada.pl czekają atrakcyjne rabaty, na usługi zakupione w naszym centrum nurkowym:

20 % zniżki na nurkowanie zapoznawcze
10 % zniżki na nurkowanie
15 % zniżki na certyfikowane kursy
15 % zniżki na zakup sprzętu
15 % zniżki na rejs z delfinami


Portal turystyczny Traveliada.pl oraz Polskie Centrum Nurkowe na Teneryfie zaprasza do rezerwacji pakietów nurkowych.Diveria spełni oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych nurków. Centrum nurkowe, z którym współpracuje portal turystyczny Traveliada.pl oferuje możliwość nurkowania z doświadczonym polskojęzycznym instruktorem.

Najciekawsze miejsca nurkowania na Teneryfie to :


WYBRZEŻE ŻÓŁWI, które swoją nazwę zawdzięcza występującej tu grupie żółwi zielonych. Zaledwie 80 metrów od bazy nurkowej. Bogactwo fauny i flory, łagodne zejście oraz urozmaicona topografia (różnego rodzaju formacje skalne, jaskinie) sprawiają, iż Wybrzeże Żółwi uchodzi za jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Max głębokość nurkowania 14 m.

MARAZUL wulkaniczny krajobraz oraz ciekawe okazy fauny i flory oceanicznej przypadną do gustu zarówno początkującym jak i zaawansowanym nurkom. Max głębokość nurkowania 30 m.

OCTOPUS GARDEN I PUNTA BARBERO zlokalizowane u stóp majestatycznych klifów Los Gigantes. Na miejsce dociera się w 8 minut łodzią. Głębokość nurkowania 14-18 m.

STING RAY DIVE niedaleko Los Gigantes można podziwiać m.in. 2-metrowe płaszczki oraz ryby rurecznicowate. Głębokość nurkowania 15 m.

ATLANTIS polecamy zaawansowanym miłośnikom nurkowania. Podwodna formacja przypomina antyczną promenadę. Nurkowanie z łodzi. Głębokość nurkowania 30 m.

TABAIBA
Nurkowanie wrakowe. Rekomendujemy doświadczonym nurkom. We wraku holownika, zatopionego na południe od miasta Santa Cruz, można zwiedzić dostępną maszynownię oraz mostek. Głębokość nurkowania 30 m.

Szczególnie polecamy dostępny w ofercie portalu turystycznego Traveliada.pl hotel Tropical Park. Jest to obiekt położony zaledwie 15 minut jazdy samochodem od bazy nurkowej.

 
Opublikowane na stronach www.hoteliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.