801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt


Aktualności hoteliada.pl

 Malta to modny ostatnio i tani kierunek podróży. Najmniejszy kraj Unii Europejskiej położony na wyspie na Morzu Śródziemnym. 
Biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem ruszyły ze sprzedażą wycieczek na lato 2018.Radosnych Świąt i spełnienia wszystkich marzeń w 2018 roku!
Odkrywania nowych lądów oraz wielu podróży życzy zespół Traveliada.pl


Promocja Bon 100 zł do wykorzystania na następny wyjazd. 

Nurkowanie z polskojęzycznym instruktorem na wyspach kanaryjskich. Nurkowanie na Teneryfie. Rabaty dla osób kupujących pakiet w Traveliada.pl na nurkowanie na Teneryfie.


Dla osób, które lubią spędzić sylwester na nartach, polecamy górskie ośnieżone stoki. Na narty zapraszamy do Włoch, Słowacji, Czech, Polska, Francji i Austrii. Sylwester 2015/2016 w górach na narty: Włochy, Słowacja, Czechy i Austria.


sylwester w górach

 


Norwegia to kraj, do którego rzadko wyjeżdzamy, polecamy Państwo wyjazd na weekend do Oslo, na dwa lub trzy dni i zwiedzić to piękną stolicę Norwegii. Przelot i hotel możemy zarezerwować, proponujemy wydrukować ten artykuł, kupić mapę i ropozcząć zwiedzanie. Zapraszamy do kontaktu 801 000 701 po oferty do Oslo.


Każdego roku przybywa  nam klientek, które chciałyby zrobić zakupy w Mediolanie. Nasi klienci dopytują o tą włoską stolicę mody, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy pakiety wyjazdowe hotel z przelotem do Mediolanu. Tutaj znajdziesz oferty do Mediolanu.

Opublikowane na stronach www.hoteliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.